Akademiki

DOKTORANCI I ROKU A  MIEJSCA W AKADEMIKACH

Jeśli rok akademicki 2013/2014 będzie Twoim pierwszym rokiem akademickim na studiach doktoranckich możesz ubiegać się o miejsca z puli doktoranckiej. Dla doktorantów zarezerwowana jest pula 15% miejsc, które są rozdzielane w drugiej połowie września po zakończeniu procesu  rekrutacji na studia doktoranckie.

JAK OTRZYMAĆ MIEJSCE NA  ROK AKADEMICKI 2013/2014?

Aby otrzymać miejsce w domu studenckim z puli doktorantów na rok akademicki 2013/2014 należy złożyć do Komisji ds. Socjalnych Samorządu Doktorantów Politechniki Gdańskiej wniosek, który można pobrać na tej stronie oraz kserokopię dowodu osobistego. Dowód w chwili składania wniosku należy mieć przy sobie. Doktorant może zostac poproszony o udokumentowanie dochodu na członka rodziny jeżeli liczba złożonych wniosków przekroczy pulę miejsc w Domu Doktoranta DS12

JAK OTRZYMAĆ MIEJSCE W CIĄGU ROKU AKADEMICKIEGO?

Doktoranci chcący uzyskać miejsce z puli doktorantów w ciągu roku akademickiego 2013/2014 mogą ubiegać się o nie zgłaszając się na dyżur komisji socjalnej z wypełnionym wnioskiem wraz z kopią dowodu osobistego (który trzeba mieć ze sobą). W momencie przyznania miejsca w Domu Doktoranta DS12 (o czym zainteresowana osoba zostanie poinformowana drogą mailową) doktorant musi udać się do pokoju 205 do Pani Karoliny Stasińskiej w Bratniaku po skierowanie. Przed złożeniem wniosku prosimy o kontakt na maila socjal.sdpg@gmail.com celem uzyskania informacji o wolnych miejscach w Domu Doktoranta.

DOKTORANCI NA OSIEDLU AKADEMICKIM

Aktualnie doktoranci posiadają 146 miejsc w Domu Doktoranta DS12 usytuowanym na osiedlu Traugutta.

-------------------------------------------------------------

REGULAMIN ORAZ WZORY PODAŃ O AKADEMIK: